| Andrada_9456 a întrebat:

Nu stiu cum sa uit de prietenul meu care nu mai vrea sa ma vada din cauza unei minciuni spune de altcineva.Si eu vreau sa ne impacam pentru ca tin mult la el. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Este usor pentru cineva sa spuna: gata, nu te mai cred. X mi-a zis ceva. NU! Nu asa trebuie sa se intample. Daca te iubeste, intr-un tarziu, sper apropiat, te va intelege. Daca nu, fa tu priml pas si incearca sa vorbesti cu el si sa ii explici situatia. daca stii cine a spus minciuna, incearca sa ii pui fata in fata si sa o faci pe repectiva/ul sa marturiseasca. nu te da batuta, gandeste-te ca e relatia ta la mijloc! Prietenul tau trebui sa te creada pe tine si nu pe oricare ii apare in fata si ii zice te miri ce minciuni!

Mult succes!

Caly

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Vb cu el. Sp ce s-a intamplat. Daca el nu vrea sa te asculte de prima data, mai insista happyO sa te inteleaga.Asta daca te iubeste big grin
Succes!winking

| marsy a răspuns:

Nu te lasa batuta. incerca sa vb cu el. sa_i explici cum stau lukrurile. sh va intelege. daca tine mult la tine. va ve-ti impaca. baFta

| alexa a răspuns:

In cazul in care nu esti cu nimic vinovata atunci du-te si vorbeste cu el, explica-i situatie. Daca altcineva a mintit demonstreaza-i lucrul asta.Bafta

| MarYoBenucci a răspuns:

Da-l dreak ca e fraierwinking eu numai imi bat capu cu din asteawinking cauta-ti altu sa vezi ce ochi de broasca o sa facawinking sa vedem atunci pe cine o sa macine m-ai tarewinking bafta

| Lary a răspuns:

Daca el crede pe altcineva si nu pe tine.nu cred ca te merita.Incearca sa vorbesti cu el... daca o tine pe a lui lasa-l in pace pentru ca nu te meritabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca stii ca e minciuna, stii sursa, stii motivul inseamna ca poti inevitabil sa o demasti. Daca nu reusesti inseamna ca a fost un motiv bagat de prietenuyl pentru a...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede ce vezi nu ce auzi din cauza unor stimbe sau stricat prietenii de ai de zile sunt patit in 30 de ani de vata am vazut destule eu zc sa mergi ma departe daca nu reusesti sa te impaci cu el esti tinara si nu are rost sa suferi mai sunt baieti destui tu sa il alegi pe cel care tine asa cum esti tu mergi inaine si uita de suparari bebe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesteti altul