| FanMJJ a întrebat:

Nu stiu cum sa vorbesc cu EA, o vad mereu stand cu fetele de partea cealalta coridorului. De fiecare data cand trec pe langa ele ea ma saluta. Stie careva cum sa fac sa vorbesc cu ea?

3 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Cand treci pe langa ea si te saluta ii zici si tu: "Buna,... auzi, da-mi si mie te rog frumos numarul tau de telefon, poate iesim si noi la o cafea un suc ceva dupa ore."
Cand spui aceste cuvinte ai grija sa nu zambesti ca sa nu iti vada emotiile (daca ai), zambesti la despartire.

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Intreab-o ce mai face,cum merge scoala, daca ar vrea sa tinem legatura...din astea, iti vin pe moment fara sa vrei.Succeswinking

| Aly1998 a răspuns:

Pai gasiti un subiect comun, intreab-o despre ea.Ce-i place sa faca si veti gasi voi un subiect comun.O sa te descurci tu!