| andrei1012 a întrebat:

Nu stiu daca e categoria buna, dar in fine. Am 16 ani, aproape 17 si m-am mutat la un liceu nou, e privat. Prima zi a fost ok. nu a fost multa lume in clasa, si astazi a fost a 2-a zi. Eu nu ma integrez usor, trebuie sa fiu ajutat. sa ma bage altii in seama etc. asa sunt eu. In fine, eram in banca a 3-a si s-au asezat cele mai bune (daca e sa zic asa) fete din clasa, erau 2. si m-au bagat in seama si mi-au pus intrebari, apoi una dintre ele a zis la misto desigur ca ma place si ca o sa isi schimbe numele de pe facebook cu numele meu si alte prosti... in fine... intrebarea mea este cum sa fac sa scap de mistourile astea? ma simt aiurea asa

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii mai istet decat ele.

| NameHarris a răspuns:

Ba nu mi se pare a fi ceva grav sunt niste glumewinkingEu cand m-am mutat de la un licei la altu m-a pus in ultima banca cu doi ''nebuni'' faceau aia misto pe seama mea laughing asta a durat cam 2 zile pana i-am cunoscut un pic si am inceput sa fac si eu de ei sau linistit si acuma dupa 3 ani de scoala tot in aceas banca suntem si facem misto de toata clasalaughing eu te sfatuiesc sa glumesti si tu pe seama lor se vor linisti dupa aceea daca vede ca taci tot asa vor continuawinking

| SebastianCMT a răspuns:

Nu stiu, fii mai tare-n gura si tu, adica nu te lasa calcap in picioare de oricine, arata-le ca nu iti pasa si ca poti fii rau! Si fii bun cu cine merita si cand merita!

| DaRyuSN a răspuns:

Integreaza-te in grupul lor, mie nu mi se par asa grave, trebuie sa razi la glumele lor chiar daca ti se par puerile..Asa o sa te accepte mai repede.

| zekor a răspuns:

Te-a luat drept agariciul lor,"pacat"rolling on the floor
Pune link-uri de facebook(sa le vad cat sunt de "bune")
Apoi iti voi spune eu(daca cautau mijtouri sau vroiau p w l a) love struckBanuiesc ca sunt 2 nefutute laughing