| hatecigarettes a întrebat:

Nu stiu daca o fata ma place. am observat ca este foarte apropiata cu prietenii si ca nu este chiar timida. cu mine insa nu prea se comporta asa, ne stim cam de jumatate de an. mai facem cate o gluma, dar in rest mai nimic. o simt putin timida deoarece cand mi-a cerut sa-i dau ceva de pe masa mi-a multumit( ok sa zicem ca e politicoasa) dar dupa cateva minute mi-a cerut un servetel si iar mi-a multumit. nu-mi place asa

cand sunt prin preajma are o atitudine mai dura, nu stiu exact cum sa spun, nu-si arata sentimentele si pare putin suparata si serioasa
eu i-am spus odata pe mess ca o plac, dar nimic...straight face

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa o convingem noi?