| rusuangella a întrebat:

Nu știu dacă să îmi fac pozele de album colegi nu îmi sunt dragi
este și foarte scump dar ceva îmi zice ca să le fac după iar ca nu le fac și nu știu ce să aleg
Cumva îmi e frică să nu regret ca nu le fac

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă-ți poze Angela mamă (cu doi "L"?) că nu termini liceul de 2 ori. Ai spus scump? Hai să zicem vreo 200 lei. Cam juma' de alocație...ce să zic

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Pe acesti oameni ii vei reintalni la un moment dat in viata. Pe unii din alte clase. E bine sa ai albumul ca referinta pentru mai tarziu.
In primul rand, pentru tine. Poti arata albumul copiilor si nepotilor.