| littleblackgirl a întrebat:

Nu stiu daca un coleg ma place. Suntem prieteni foarte buni, colegi de clasa, mergem in parc si in mall (in prezenta altor colegi, desigur). L-am surprins de multe ori ca ma priveste insistent cand eu nu sunt atenta la el (si ma priveste foarte atent in ochi cand vorbesc cu el) mereu vrea sa vorbeasca cu mine, ma ia in brate avand cel mai mic motiv si toata lumea spune ca ma place. Eu insa nu stiu ce sa cred, el nu a negat, dar nici nu a aprobat. Voi ce credeti? confused Fundita celui mai bun raspuns si la restul votul "Folositor"

Răspuns Câştigător
| Christyannna a răspuns:

Eu cred ca te place, si e doar prea rusinos sa ti-o spuna in fata adica daca nu te-ar placea nu ar face tot ce face