| Lila_1943 a întrebat:

Nu stiu dc is multi care nu ma suporta, eu as vrea sa ma inteleg bine cu toti, dar cum sa fac sa fie asa? eu is o pers care zice adevaru` in fata si de aia am pierdut multe si multi prieteni in viata, dar oare e mai bine sa tac? sa nu ma zic nimic doar ca ei sa nu aiba nimic cu mine? e mai bine sa fiu falsa? nu imi place sa ma cert cu nimeni si vreau sa am cati mai multi prieteni deci cu am trebui sa fiu?big grin

2 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Uite id-ul meu : nestor_aav

| Amma196 a răspuns:

Decat multi prieteni si falsi mai bine cativa si buni. De obicei cine te place te place asa cum esti. Nu te agita! Parerea mea e ca e mai bine sa fi directa si sincera decat sa fi falsa si sa ii minti. Un prieten nu se tine asa. Si eu sunt la fel si nu alerg dupa prieteni, am destui amici si doar cativa prieteni cu care imi permit sa fiu sincera, nu falsa :*