| ad3linush a întrebat:

Nu stiu de ce nu mai imi mrge mess-ulcryingcryingcrying...nu mai imi apare convorbirea, apare doar albcrying, si daca il reinstalez nu is revinesadpot sa fac ceva la el sa isi revina? sau stiti un sitte dupa care as putea sa intru, dar sa imi apara si pozele nu ca si pe mebbo?

Răspuns Câştigător
| Mike959 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru, cauta pe google acest programel : Malwarebytes' Anti-Malware, descarca-l si scaneaza pc-ul si trebuie sa se rezolve! Te rog sa ma anunti, daca nu incercam si altceva dar aceasta metoda este cea mai simpla! Bafta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sati dezinstalezi mess-ul si apoi sa til instalezi din nou.

| ad3linush explică:

Ms mult:*