| raduspace10 a întrebat:

Nu stiu pe ce am apasat si imi apare mereu pe calculator cand ma loghez pe Facebook emailul contului, si desi il sterg, daca intru din nou pe Facebook imi apare ( cred ca e chestia aia cu salvarea emailului contului sau ceva de genu ). Cum fac sa nu mai apara?

1 răspuns:
| 393Dan a răspuns:

Trebuie sa stergi chestia asta din istoric. Pe chrome (Setari - Afiseaza setarile avansate - sterge datele de navigare - Bifezi: Parole si datele salvate pentru completarea automata a formularelor - Sterge datele de navigare) {La faza cu, Elimina elementele urmatoare din: de la inceput}
Pentru mozilla sau internet explorer deacum cauta pe google "sterge datele de navigare".