| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa cred daca ma place sau nu stau cu un baiat de 2 saptamani dar nu stiu daca ma place sau daca vrea sa isi bata joc de mine.toti priteni lui imi spun ca vorbeste despre numai despre mine cand e cu ei dar ma suna o fata si zice sa ma dau la o parte ca ei se iubesc mult si nu mai stiu ce sa cred

6 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Buna! prietenii lui zic ca vorbeste doar despre tine da?! te`ai gandit ca fata care te suna este una care il place si vrea sa te dai din calea ei de buna voie?! tu sa nu`i dai satisfactie! intreaba`l pe baiat daca e adevarat ce spune acea fata! nu te lasa influentata! cum a spus si alllinna prietenele tale sa stie cat mai putin despre aceasta relatie!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Bine oh go on....nu trebuie sa o bagi in seama pe aia....probabil e doar ceva disperata care il place pe prietenul tau si vrea sa se bage intre voi....nu trebuie sa asculti ce zic ceilalti....ai incredere in el....si daca prietenii lui spun asta de ce te'ar mintii?happyO sa iti dai seama pe parcurs daca tine cu adevarat la tine sau doar isi bate joc....ai rabdare happy

| sw33t13ang3l a răspuns:

Pai poate baiatul asta chiar te iubeste si probabil fata aia e o admiratoare(stii tu la ce ma referwinking ) si vrea sa te faca sa te desparti de el. E o posibilitate si asta.
Ar trebui sa stai de vorba cu baiatul asta si sa-i spui de fata asta sa vezi ce zice despre ea, sa-ti spuna de ce e asa disperata... Daca nu stie despre cine e vorba probabil minte sau chiar nu stie, dar daca te iubeste cu adevarat o sa-ti spuna de ce tipa aia nu sta in banca ei.Probabil si ea e o pretendenta...Cred ca asa e cel mai simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu v-am spus si in alte postari sa va indepartati de prietene binevoitoare si prieteni atunci cand aveti o relatie?, mai putine prietene si chiar cea mai buna, nu trebuie sa stie nimic despre relatia ta, referitor la cea care a spus ca ei se iubesc de mult, sa-ti confirme el ca este asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crede ma k esti in situatia mea, dar baiatu poate te iubeste, si tipa respectiva iti spune numai minciuni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine te-ai desparti de el pentru ca face mistoo ce tine sau fata aia avea probleme cu capul