| popmirgea1999 a întrebat:

"Nu-ti fa griji daca esti singur, poate Dumnezeu te pastreaza pentru cineva special!"

Cum explicati aceasta propozitie?(daca reti sa-i spuneti propozitie)Pentru cel mai bun raspuns fundabig grin

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

S-a mai pus odată întrebarea asta. Ce tot aveţi cu ea, e cumva vreo temă?
http://www.tpu.ro/......l-mai-bun/

| alexolis1 a răspuns:

Dumnezeu nu te pastreaza pentru. nimeni... trebuie sa stai cu cine vrei si cu cine iti place, si eu sunt singur dar nu astept sa imi aduca dumnezeu femeie langa mine... bft happy