| dya a întrebat:

Nu tiu cum sunteti voi... dar mie imi place foarte muult ca in anii de generala sa imi fac cat mai multe chestii cu amintiri pentru ca ma gandesc ca atunci cand voi fi mai mare imi voi aduce cu drag aminte de acele clipe frumoase( sunt in cl a 7-a)... mi-am propus sa imi fac oracol, un caiet de semnaturi.si nutj imi puteti da cateva idei ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Si eu tot a 7a.
si simt la fel.
eu mi-am cumparat o mapa.
cu foi albe.
si in coperta am bagat o foaie pe care am scris: semnaturi.
unde sa se semneze toti bine`ntseles.
pe coperta am lipit ziare, poze, abtibilduri, etc.
si pe restul` oilor din mapa.
fiecare sa`mi lase amintire, desen, poze cu noi, etc.
si fiecare poate folosi cate pagini vrea.
sa le decoreze cum vrea.
aa.
si la sfarsit.
ultimele pagini pentru perle love struck.
din generala.
succes. :*!

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Caiete de desene, intrebari, ganduri, melodii, etc.Stiu cum e, si eu sunt a 7a si imi ador varsta.Insa incearca sa retii cat mai multe amintiri frumoase in mintea ta.Valoreaza cel mai multhappy.

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Mie mi se par geniale ideiile celor de mai sus care au raspuns inaintea mea.Insa eu sunt numai in a 6a dar sa stii ca si mie imi place foarte mult sa fac la fel dar sa mai si retin din ele mai ales cele care imi plac.
Eu sti ce fac? Imi fac un fel de jurnal pe care nu il actualizez neaparat in fiecaRE zi.Astazi imi urasc viata, peste o luna sunt indragostita si peste doua zile ma sinucid...glm tonguetonguetongue
Deci nu il acualizez la zi...asa ce imi place si ce nu la colega de banca, ce pareri am despre fiecare...de astea
BAFTA!