| măcheamăăăî a întrebat:

Nu v-ati plictisit de Facebook?hee hee

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Facebook e o prostie supra-evaluata....sunt o multime de alte siteuri de socializare mult mai bune decat facebook, dar care nu se stie nimic de ele

| măcheamăăăî explică (pentru Apache):

Un exemplu se poate?:d

| Apache a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Http://www.bebo.com/

un site in crestere

Chiar si TPU este in descriere o retea sociala....ideea este ca facebook ocupa aceasta piata si siteu-urile mai putin cunoscute nu ajung sa se dezvolte chiar daca sunt bine facute!
Uita-te la google+, eu zic ca e mult mai bun ca facebook, dar nu il foloseste nimeni

| măcheamăăăî explică (pentru Apache):

O sa il foloseasca, ca si cu hi5. Toate la rand, pana se plictiseste populatia.hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Hi5-ul a picat. e demodat raw..plus ca compania Tagged a cumparat hi5 dupa cate stiu. Facebookul desi nu are teme misto de profil si nu mi se pare foarte stilat si frumos a fost mereu la moda..incearca si my space-ul si twitter..eu am cont in fiecare

| Apache a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Stii...depinde de gusturi aici!
Hi5 si facebook sunt populare pentru ca se axeaza mai ales pe cunoasterea de persoane noi prin intermediul lor si popularitate in randul userilor!
Google+ se axeaza mai ales pe un grup mic de prieteni ...cu care poti sa faci video chat in acelasi timp, sa ii organizezi cum vrei tu ..etc
Google+ e mai,, exclusivist,, ...la inceput de ex. aveai acces numai cu invitatie
cred ca o sa reziste, pentru ca nu si-a propus niciodata sa darame facebook
*cel putin asa cred eu *

| măcheamăăăî explică (pentru Apache):

Fratilor, v-ati prea ambalat (nu o zic in sensul rau happy}Aveam nevoie de un raspuns orientativ, dar apriecez :bd!

| Apache a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Ma...decat sa te plangi ca nu iti raspunde nimeni la intrebare mai bine sa te plangi ca iti raspund prea multiwinking

| măcheamăăăî explică (pentru Apache):

Da, asa e. Insa nu m-am plans niciodata ca am prea multe raspunsuri. Cu atat aflu si eu mai multe laughing Nu-i asa?tongue

| Apache a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Corectwinking

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da desigur k nu stie exemple. facebook e bun..cu timeline nu m-am plictisit de loc. dar recunosc ca imi place mai mult Tagged

| măcheamăăăî explică (pentru anonim_4396):

Pe mine una, ma enerveaza timeline!phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu am facebook si nici nu vreau sa am. E o risipa de timp sa stai in fata pc-ului pe facebook. Ce e facebook-ul? Mare chestie vorbesti voirtual cu tot felul de necunoscuti, dar si cu prietenii in loc sa te duci frumos afara si sa vorbesti cu ei fata in fata.

Parerea mea...:d

| ionut1134 a răspuns:

Am intrat o singura data 5-10min si m-am plictisit

| alinutzzzik a răspuns:

Sunt foarte multe syte in ziua de astazi, problema e ca m-am saturat de net, te sfatui sa iti petreci timpul nu numai la net, dar mai mult cu prietenii, parintii, in colaborare, te vei distra mai bine...