| thegreatgatsby a întrebat:

Nu v-ati saturat de toate intrebarile astea cu miley cyrus? x( adica ar trebui sa se faca o categorie speciala pentru ea ca altfel nu se mai poate straight face eu o ador love struck imi place muzica si stilu ei si etc... dar unele intrebari sunt jalnice "cand vine miley cyrus in romania si cat costa un bilet " "va place miley cyrus" "vreti sa va alaturati fan clubului miley cyrus" "miley cyrus vb romana" ...inteleg...le raspunzi odata, ei au inteles, le raspunzi a doua oara la intrebare, dar chestia asta continua la infinit x(

7 răspunsuri:
| thegreatgatsby explică:

Da o fi si eu sunt fana uneori dar vezi acelasi intrebari de 100 de ori

| cioko19 a răspuns:

Daca zici ca esti fana.de ce te deranjeaza?
Asa sunt oamenii, pur si simplu nu inteleg. ce sa-i faci?
O seara placutahappy

| Chocolate a răspuns:

Cine e aia?

| Butsilee a răspuns:

Si care e problema ta draga?thinking daca lumea intreaba...se intereseaza...asta e problema lor. dar nu vad care e problema ta!phbbbbt daca te enrveaza in asa hal de nu mai potilaughing nu ii baga i seama(nu mai fii amabila) da'le ig etc...

| www a răspuns:

Acum avem intrebari despre intrebarile cu Mileylaughing.

| mcandr3y a răspuns:

Eee... si asta tot o intrebare despre ea este! da cu ce te deranjeaza, zici ca esti fan? treci peste ele ca nu te pune nimeni sa le deschizi! intrebarea daca miley stie romana e chiar penibila numai un cpil de clasa 1 poate pune o asemenea intrebare... in fine... miley se pare ca are din ce in ce mai mult succes...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ce este așa de rău că fata are din ce în ce mai mulți fani?
Este de actualitate pentru adolescenți!
Tu cum erai sau poate ești? Îmmmm...
Pa, pa.