| LuminitaRoz a întrebat:

Nu va e frica de viata uneori? nu va e frica de ziua de maine? eu una incep sa intru in depresie.

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Frica nu. Depresia e cu totul altceva, nu implica frica, ci lipsa de preocupare, nepasare si indiferenta. Si da, asa ma simt uneori, insa nu are nicio treaba cu frica, ci din alte motive.

| Danyel a răspuns:

Nu prea

| ThePoet a răspuns:

Raspunsul meu este UNEORI, adica mai degraba rar de cand am inceput sa privesc viata altfel, cu indiferenta. Ce se va intampla se va intampla si nu trebuie sa ne fie teama de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateodata cand ma gandesc ce se va intampla cand nu o sa mai fie nimeni pe pamant.

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Uneori mi-e frica de viitor, si gindinduma cum imi voi trai viata, daca voi un serviciu si ma voi putea intretine, alteori ma gindesc la tot ce se vorbeste despre 2012, iar uneori zic asa; fie ce-o fi, oricum soarta nu ti-o schimbi, si am 18 ani nu e normal sa ma gindesc la vremea cind voi avea o familie si la problemele ei.

| bobik91 a răspuns:

Viata e un joc de **** dar macar are grafica buna. nu o lua in seama si treci peste orice greutate.
Cele mai frumoase si mai noi tonuri de apel doar aici http://tonuri-apel.com

| SweetAsCandy a răspuns:

Sinceri si mie imi era inainte si eram uneori frustrata de ce se poate intampla, dar trebuie sa gandesti pozitiv si sa nu fugi de necazuri, sa fii tare si curajoasa, si in primul rand sa fii buna, si sa te increzi in Dumnezeu mereuwinking