| ihacoswhy a întrebat:

Nu va pare incorect faptul ca avem doar o saptamana de vacanta de primavara? si macar sa fi terminat si noi scoala pe 14!

Răspuns Câştigător
| Demise a răspuns:

Mda, e incorect. Ne-am bucurat degeaba de săptămâna aia în plus din vacanţa de vară când nu erau pregătite clasele 0 pentru că ni s-a luat din vacanţa de primăvară.
Mă gândesc că nu sunt elevii vinovaţi pentru că nu au pregătit ăia clasa 0.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De ce ar fi incorect? Ca doar au fost 3 saptamani de vacanta in iarna.

| ihacoswhy explică (pentru Brigaela):

Da dar iarna nu putem face prea multe ca e frig si e plictisitooor macar primavara putem sa iesim si noi in aer angry

| Brigaela a răspuns (pentru ihacoswhy):

Iarna poti citi multe multe carti. E imposibil sa te plictisesti.

| ihacoswhy explică (pentru Brigaela):

Sa citesti? imi faci sila:3 bleah

| Brigaela a răspuns (pentru ihacoswhy):

Eh, nu sunt toti in stare, e drept

| ihacoswhy explică (pentru Brigaela):

Adica imi place sa citesc dar nu neaparat in vacanta big grin

| Andreea304 a răspuns:

Da...e cam aiurea. Dupa tot efortul pe care il depunem sa invatam, nu pot si ei sa ne mai prelungeasca vacantele.Deja a trecut o saptamana si m-am saturat de ea...

| TheoP a răspuns:

Da este incorect dar ce putem face?