| Crypt a întrebat:

Nu vi se pare corect sa fi lovit de cineva si tu sa fi minor?

Astazi, unu a sunat la o sonerie si a dat vina pe mine si un prieten si mi-a dat o palma tare si aluia un sut si la impins in usa si pe unu la scuipat.

Cred ca sun la politie ce spuneti?

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Ce sa faci?! sa suni la politie? laughing))
mai copile,tu ce ai cautat cu baietii aia? si de ce ai mai stat acolo? trebuia sa te iei si sa pleci, de cand ai vazut ca ala a sunat. daca esti pus pe prostii, suporta consecintele.

| Crypt explică (pentru MasterOfDisaster):

Nu am sunat, nu i-am pus eu, am fugit, m-a prins, m-a batut.
Ba copil copac n-are nici un drept (violenta fizica asupra minorilor) se pedepeste cu inchisoarea.

| Savy a răspuns:

Bai, viata pute, daca te tii de prostioare e posibil sa-ti mai iei cate o scatoalca din cand in cand. Asta e farmecul copilariei, ceea ce tu consideri "nedreptate" acum, o sa fie motiv de zambet mai tarziu, cand vei creste mare. E un raspuns mai evaziv pentru ca nu am inteles mare lucru din ce ai spus acolo.

| Skiipper a răspuns:

Majoritatea copiilor stau cu tipii mai mari doar ca sa para smecheri...din ce ai zis tu acolo cam la asta ma gandesc ...pai daca nu erau prieteni cu tine de ce te-au mai luat la bataie? trebuie sa te feresti de ciutani dinastia