| Râmăăă a întrebat:

Nu vreau sa radeti de mine, acumlaughing, dar ceea ce am observat eu in unele zile la scoala, ma cam thinking deranjeaza x_x! Doamne, ma uit la o fata care e tare draguta, si am prietenstraight face. Deci naiba, credeti ca sunt bisexuala? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Nu e o rusine sa fi lesbianca, homosexual sau bisexuala.Sunt oamenii si trebuie tratatii ca oamenii, numai ca sunt diferiti.Nu trebuie facute diferente.

Succes

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Depinde in ce sens te uiti laughing

| Dean1996 a răspuns:

In primul rand,conteaza la,,ce" te uiti la fata respectiva,s-ar putea sa nu fi,suntem in perioada aia in care ne,,descoperim" orientarile sexuale,dar depinde cum te uiti la ea,si ce simti cand te uiti la ea,bine e normal sa nu dai detalii,pentru ca sfarsitul intrebarii tale mi se pare ironiclaughing(nu e ceva rau),dar depinde,daca o sa mai ai detalii gen,,ce simti cand o privesti" poate iti vom putea raspunde,daca te uiti la o persoana de acelasi sex si consideri ca e draguta,nu inseamna neaparat ca esti bisexuala,depinde ce simti cand o privesti,daca iti trezeste anumite fantezii.

P.S: inca un detaliu, doua, si poate iti zichee hee

| Dean1996 a răspuns:

Thanks

| AndaWest a răspuns:

Daca apreciezi o fata care arata bine nu inseamna ca esti bisex

| yyyyy a răspuns:

Poate vrei sa zici lesbi? nu cred

| Johnny_3797 a răspuns:

Da se poate fi si asa ca esti bisexuala,dar trebuie mai repede sa te uiti in interiorul sufletului tau si sa alegi cum si ce vrei sa fii, sa fii normala sau bisexuala sau lesbi, eu cred ca poate tie iti pare ca o simpatizezi asa pur si simplu ca o prietena buna si draguta ca iti place cum arata si gata.Ramii cu prietenul tau si MUlta succes happy

Răspuns utilizator avertizat
| MalikBitch a răspuns:

Poate smug
Pe mine ma enerveaza cand oamenii imi pun etichete doar pentru ca sunt bi....Adica...Dafuq?! Lasa omu' in pace sa-i place ce vera..revenind la intrebarelaughing)
Daca te simti atrasa de ea posibil sa fi happy
Si poate si ea estelaughing)