| Cherry a întrebat:

Numai pot vedea likeurile pe care le da iubitul meu in grupu Prieteni Apropiati pe facebook.de ce numai imi apar?

1 răspuns:
| Silvia93 a răspuns:

A schimbat la privacy cine poate si cine nu poate sa vada like urile comentarii si tot felul happy
Nu mai fii asa de posesiva cu el ca il sperii si fuge, obisnuieste te cu ideea ca baietii nu pot fi cuminti de tot. daca te iubeste te respecta si ramane langa tine dar tot va face prostioare pe facebook; )