| BLUEishot a întrebat:

Nume hi5 dau funda si ma cheama anka big grin

Răspuns Câştigător
| Duudy a răspuns:

BlackRainbOw, BlackPearl

ZambeteIntr-oPastila

BomboaneColorate

Funkylicious Babe.

pAsTiLuTe.CoLoRaTe cE.dRoG.cIuDaT

Si cu numele anca ar fi thinking :akka, Acu, Arci, Funcky Lucious Active BeiiBii Ancuu, Anca pufuleteleTerorist sau Anca PufuleteleTozic!
☻ §huŧ uþ ∂иd §mїŁê ☺

Bombo Ank þaหัŤﻉЯª rǾž ﻉ

тнe ƒaмe kίℓℓed Ankk
♥Đį۷a♥
мιѕѕ Anka-----¢σℓa ¢υ gнιaтza
мιѕѕу Ank ∂єνιηє тιgяσaι¢a
sper sa-ti placa :*

3 răspunsuri:
| pandaX3 a răspuns:

AnC'ca love struckd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:) Modifica-ti numele cu : http://namefunk.com/, adauga: http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/ Si iti iese mai bine decat niste nume aiurea pe care sa le critice toate fetele serioase + baietii;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar, desigur daca vrei neaparat nume. : angel anka (modificate cu site-urile pe care ti le-am dat ) si tot felul de nume de acesteahappy