| mimidraguza08 a întrebat:

Numi dati si mie niste statusuri:X faine...artistice...dau >fundita:

6 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Uite te ajut eu!
http://sweety-things.weebly.com/

ia d p siteul asta!:*
sunt o groaza si sunt chiar foarte frumoase!:x:x

funda?:o3

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Nu e un vis si nicio fanteziehappy E ceea ce se numeste copilarie:X

:X Baietii au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!smug

Fetele cuminti nu mai sunt la modaoh go on ci fetele fierbinti, ce iau toti baietii in proba:X

Nu vrem fraieri care nu stiu ce sa facawinking

Ce? nu ti'am sp? astea cuminti s'au duschatterbox

As vrea sa fiu un fulg de nea:X chiar daca as trai numai o zi.macar as fi fericita iar apoi as putea muri linistitahappy

Sh pentru ca am fetele langa mine.nu mai am nevoie de tine[:X](

sin nosotros no hay paraíso :X

Tipul de fata care te vrea, dar nu are nevoie de tinewinking

Fraiere. e prea papusa chiar sh fara toc sau fustaoh go on

Cn il usuca pe tati de bani?smug E pustoiaca lui de 16 ani[:X]

Sunt multe ca ele... dar nu toate stralucesc[:X]

'Buna rau!'. asta era in generalaoh go on acum e fata de liceu, sh e dementiala! day dreaming

Discoteca toata, se uita cum aratasmug le'ar vrea o data...sa le vada la treaba!hee hee

Te vad in fatawinkingEsti ca o zdreantabig grin Eu cresc in inaltime... tu ramai pitic de casa!oh go onAuzi mult blah.blah.stii numai blah.blahchatterbox vezi numai blah.blah.crezi numai blah.blahoh go on

Dar asta mica promite cica, ca va fi cea mai buna gagica de astazi!smug

Prietenii sunt acele fiinte care sunt mereu alaturi de tine, nu doar atunci cand isi amintesc:X

Suntem copii, de acum vom fi... Plini de uimire, plini de iubire[:X]

She’s so sexy, she’s so hot day dreaming Every night she’s breaking your heart smug

Sh orice ar fi...asa-s prietenii...sh asa vom fi mereuhappy

De ce cand te intrebare ''dc?'' ma intrebi dc te intreb ''dc?''?

Azi n-am chef sa fac nimic, nimic ...si gataa! se poarta vara asta:X

Dar sageata lui Cupidon inca doare Separarea in departare, lasa sufletul pustiu, stiu! Impac'te cu ea cat inca nu e prea tarziu

Crezi ca nu simt? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVz in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!

Obsesia asta e de vreo luna...sh zici ca va sta bine impreuna

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.

singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata... tati nu te cearta!

In viata nu poti sa ai tot ce. ti doresti :p. Incearca sa zambesti, urmeaza sfatu' : Fii fericit, toate trec, ba da`le dracu'

Dar tie iti pare a fi fenomenalTu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau? mai bine ar fi sa calculezi din nou

Nici prea vulgar, nici prea cuminte... dua cu tine ma simt 'high' iubirea face legea:X

Sh cu toate astea... tu stii cel mai bine ca orice ar face, tot la tine vn[:X]

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila. dar tu te crezi ''irezistibila''...

Nu pot sa-mi iau gandul deloc de la tine! Parca as vrea sa fii in fata mea sa-mi spui ca va fi bine.

Visam că DRAGOSTEA e simplă şi trece! Şi că nu te lasă rece când ÎL VEZI CĂ UMBLĂ CU 10! oh go on

status pe care il am eu acum:'' Poate ca asta o sti si tu. Ca dragostea`i o curva tu esti un deja`vu!''

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Te vreau online

Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

In viata este ca la bal mascat, cand toata lumea isi scoate masca, piere veselia

Teee.ee.e.e` UraS`KkkK`!]

Te urasc! Dc? Pt ca asa vreau eu Deja vrau sa mori, e grav

cine a pus "u" langa "i"? pe tastatura ca am vrut sa-i scriu la o tipa "misto" si i-am scris "m*isto" )

cine a pus "f" langa "d"? pe tastatura ca am vrut sa ii scriu la unu "du-te si culca'te " si i-am scris "*ute si culca'te" ) caz real

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10... maaaammmaaaaaa cati proooosti imi citesc status

DND. bunik la PC. face comm pe hi5. poate va lasa si voua

Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis…

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

rad cu tine, si glumesc

poate crezi ca te iubesc

eu iubesc, dar nu pe tine

cand am chef iti spun pe cine

Noy nw bem vin, bere si nici gin dah nici cola nici pepsi ca n-aw la magazin [!] noi vrem sa dormim la ora de fizia si toti visam sa intram la politehnika ...sa vina stanciu sa ne dea o teza show... oricum nw conteaza cath lom o dam din now [!?]

viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna, traieste ca si cand ai muri azi

Le doresc la toti profii mei 3 masini in fata casei! POLITIA, POMPIERII si SALVAREA

Avem povestea speciala din viata asta banala, gramu de suspans necesar pentru a iesi din impas!

Nu ma-ntreba ce gandesc, Nu ma-ntreba ce doresc, Traiesc prin tine, Nu ma-ntreba de ce rad, Nu ma-ntreba de ce plang, Imi e bine.

Sunt clipe din trecut peste care am trecut.sunt momente in viata care sincer m'au durut.sunt clipe care nu au fost in totalitate uitate...sunt clipe in viata cand nu poti trece peste toate.

M-am gandit la statusu` asta toata ziua

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai de mult... Poate nici n-ai observat...De la un timp am mai crescut.

Mein Herz ist Gift für Dich ~> inima mea este otrava pentru tine

Nu sunt foarte scurte dar sunt dragute.

Spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta...winking

Love me if u dare. ( :

| nicko a răspuns:

Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti.
Plecat cu gandu'…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s'auzi cum urca'n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare…...

| Looky a răspuns:

Uite, aici poti gasi o gramada de statusuri de toate felurile. E si foarte simplu sa-ti gasesti categoria care o doresti!
http://YMStatus.com

| Ally_1237 a răspuns:

O arzi nemotivathappy.de ***winking. Esti timp pierdutlaughing. capitol sters>:d