| marcel_8906 a întrebat:

Nustiu ce sa fac, este o fata care imi zice ca e indragostita in mine, si ca ma iubeste, dar eu nu simt nimic catre ea, toti imi spun sa ma intilnesc cu ea, dar eu nu stiu ce sa fac, ea nu este urita, dar are un comportament, care lasa de dorit.

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Fa ce simti... poti sa incerci si daca nu vrei asta e

3 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Spune-i ce simti si in legatura cu comportamentul.

| MirunaB a răspuns:

Daca nu simti o atractie fata de ea.Nu trebuie sa te intalnesti cu ea pentru ca ea o sa'si faca sperante iar tu o vei dezamagii.nu poti fi cu cineva pentru care nu simti nimichappy

| Inovation31 a răspuns:

Daca nu este genul tau las`o big grin cauta alta