| Alexandraa0 a întrebat:

O aparut revista bravo azi?

Răspuns Câştigător
| Rose123 a răspuns:

Astazi a aparut. Tocmai mi-am luat-o. A aparut impreuna cu volumul 6 partea 1 din Academia Vampirilor(Sacrificiu final). Pe coperta sunt Harry(din 1D) si Taylor Swift.

9 răspunsuri:
| Twix4Ever a răspuns:

Azi nu. Maine apare happy

| gєσяgιαηα a răspuns:

Maine ( marţi ) apare :*

| LovellyAngel a răspuns:

Apare doar marţi.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Din cate stiu doar maine(marti) apare.

| Chronicles a răspuns:

Apare doar marţi :).
Iar aici poţi vedea când apare următorul numar si ce numere au apărut deja: http://bravonet.ro/

| puffii548 a răspuns:

Da astazi a aparut Fundalove struck?

| sтяăiηυŁ a răspuns:

Doar marţi. Funda? Please puppy dog eyes

| xImIx a răspuns:

Apare marti, pentru ca e veche si. nu prea intereseaza oamenii

| ღflorinaღ a răspuns:

Eu am una de craciun cu frizuri de revelion si cu machiaje cu imbracaminte tot de revelion..eu am BRAVO GIRL