| anonim_4396 a întrebat:

***:o
. cine ma poate ajuta sa ma schimb.
. nuju am niste prieteni care de fapt nu`mi sunt prieteni de`abia acum am aflat...toata lumea azice ca sunt fake dar eu nu prea inteleg dc
ma poate ajuta cineva... dau funda:happy

Răspuns Câştigător
| Pyssaa a răspuns:

Am trecut si eu prin asa ceva si stiu cat de dureros e am avut si eu pr foarte buni care acum imi sunt dusmani

pai ca sa tes chimbi nu mai trebuie sa mai stai cu ei
chiar daca iti va veni greu
gasesteti alta gasca de pr dar sa fie pr adv si mai intai cunoastei vezi cine sunt cu adv,,,,
sau daca nu incearca planul B incearca sa ii dezveti de comportamentul lor... spune-le ca pe tine te deranjeaza acest comportament si incearca sa vb cu ei si poate ii poti convinde

Funda? happy

1 răspuns:
| eDDy a răspuns:

Asta depinde de tine noi te putem sfatuii in rest nimic iti recomand sa faci ce crezi tu si sa te schimbi cum crezi ca e mai bine. Eu zic ca e un motiv pentru care lumea te face fals.

Incearca sa le arati ca nu e adevarat.

Succes!