| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a întrebat:

O cunoasteti pe lumy?hee hee ce intrebare interesanta nu?laughing

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da...si ea a pus o intrebare ca daca te cunoastem pe tinelaughing
Frate oamenii chiar nu au ce face...rolling eyes

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.happyAm vazut-o pe site acesta big grin
Bun venit!big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu am avut onoarea...

cami
| cami a răspuns:

Lumi, care lumi? LUMInita de la capatul tunetului? eeeeee, pai pe-aia cu toii o stimhee hee tongue

| SweetCandy a răspuns:

Te referi l tipa de pe TPU? personal nu...happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Personal nu o cunosc. dar o stiu de pe TPUhappy

| Puiutz a răspuns:

Personal nutongue... dar aici pe TPU` da. si e dragutahappy.

| kitty_8919 a răspuns:

Nu o cunosc pe Lumy.asta a fost cea mai interesanta intrebare pe ziua de azi... felicitari pentru cea mai tare intrebare

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ explică:

Plictiseala ce face din noilaughing

| Lumy a răspuns:

O sa incerc sa ma controlez sa nu dau stupiiiid angry

| Lumy a răspuns:

Da @nekane, suntem prietene dar nu vrm neaparat sa ne afirmam ceea ce cred ca am facut-o dejahee hee ne plictiseam si ne-am pus de acord sa punem intrebarilelaughing

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Foarte interesanta intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oauuu! super intrebarea! hai ca ne-am prins:tu cu lumy sunteti prietene, ati descoperit TPU si acum vreti sa va afirmati! am dreptate? stiam eu...foarte interesanta intrebarea...foarte tare. observ ca a intervenit si lumy, draga de ea se abtine sa nu dea cu stupid in stanga si-n dreapta, ce sa faci? asta e viata draga lumy...nu te cunoaste lumea.incearca la otv sau aici pe TPU cu niste intrebari si raspunsuri utile, s-ar putea sa ai noroc.noi cluburi si bisericute am mai avut dar s-au plictisit repede.