| Nemo99 a întrebat:

O fata a zis ca ma place dar ca pe un amic.E posibil ca aceasta sa ma fi bagat in friendzone? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Friendzone.
Ii spui ca nu te intereseaza sa fii amicul ei si sa asculti cum in curand o sa-ti povesteasca de tipul ala dragut care a abordat-o.

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nimic special, probabil inca nu te-ai dezvoltat destul si ea cu siguranta are forme si e bagata de altii mai mari in seama... incearca sa cauti si tu una mai mare, sunt multe, crede-ma! le iei frumos pe facebook ca ce fac si daca au prieten si gata, sigur gasesti

| RAY a răspuns:

Atunci esti ca un amaic pentru ea si asta e, daca doresti sa fi surioara ei devno daca esti barbat mergi mai departe cu alta, cum vrei tu

| Radu284 a răspuns:

Cum adica "e posibil"? WTF, fata iti zice explicit asta, si tu nu esti sigur?

| peperonies a răspuns:

Nu este posibil este probabil.

| Taduic a răspuns:

Friendzone, cauta alta fata. Greu iesi din friendzone.

| ThePuffy a răspuns:

Friendzone alert! Daca nu te place nu prea ai ce sa faci, decat sa incerci sa vezi ce iese, complimente etc. big grin Bafta! :*

| Shirooo a răspuns:

Este sigur friendzone