| PumpkinDoll a întrebat:

O fata de 20 de ani, alta de 14 si o mama......toate trei subiectele il urasc pe tata, cat dureaza un partaj?

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Durează până când soțul si sotia cat de comun acord cu privirele la bunurile comune. Dacă la căsătorie, a ramas ca regimul matrimonial sa fie cel al comunității legale, atunci fiecare dintre cei doi, trebuie sa aleaga bunurile pe care le întrebuințează si de care au nevoie. In caz de neînțelegere, decide instanța, iar cand un bun nu poate fi împărțit, va fi vândut, iar banii împărțiți

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mult mai mult decat o crima, haha.