| Biencutza_3076 a întrebat:

O fata si-a batut joc de mine spunandu-i unui baiat ca il plac. (cu toate ca i-am zis ca nu-l plac.) Vreau sa ma razbun pe ea dar nu prea stiu cum.am vreo 15 'complici' care o urasc si care sunt prietenii mei si care vor sa ma ajute cu cea mai marte placere. Va rog foarte foarte frumos sa-mi dati idei. (fundita)

5 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Buna!

Daca ai asa o mare gasca poti usor sa o faci sa sufere.de exemplu iti iei pr si cand trece pe coridor incepeti sa radeti(sa va bufneasca rasul) asa ea se va simti prost si va avea senzatia ca e murdara pe fata, ca are ceva in par sau pe fund etc.
Poti sai pui si porecle cum ar fi :fufy, jeghy, puty, carpy...laughingsi asa mai departe.
SucCes!

| Maaryyneelaa a răspuns:

Parerea mea e ca mai bine ar fi sa-i arati ca tu treci peste ce ti-a facut, si ca ea a cazut de persoana fara bun simt pentru ceea ce a facut, si atunci isi va da seama ca a gresit si va regreta ea insasi.Pentru ca daca ii intorci si tu fapta,va vedea ca esti ca oricare alta persoana care,primeste ceva rau si se razbuna repede, mai bine arata-i ca nu-ti pasa ce a facut, si nu se stie niciodata poate ca tu si acel baiat veti fi impreuna vreodata! Bafta!

| Orkroc a răspuns:

Uite ceva malefic spune-i tatalui ei ca e insarcinata cu baitaul...

| Biencutza_3076 explică:

Dar as vrea totusi sa nu fie ceva cu consecinte mari.de exemplu sa-i pun lipici pe scaun (nu de astea).sa fie ceva simplu si usor sa-i arat ca cu mine nu-i de glumit.

| Biencutza_3076 explică:

Taica-su e plecat in strainatate dar e masa si sunt in clasa a 6-a si nu prea mergelaughing (la faza cu gravida)dar oricum m-am razbunat putin pe ea si chiar cum ai zis si tu (ella) am ras de ea.doar ca saracuta nu si-a dat seama ca eu i-am intors pe toti impotriva ei si colegul ei de banca i-a legat sireturile cand nu se uita.acum am depasit momentul si i-am spus ca o uram dar acum suntem amice. oricum nu am sanse sa fiu cu baiatul ala si nici nu vreau. MS de sfaturiwinking