| peddy a întrebat:

O fata tot se uita la mine eu cred ca ma place cum aflu

5 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Peddylove struck! Pai incearca sa-i iei id-ul si vezi. Daca nu bagate in vorba cu ea.Semnele ca te place:Se uita la tine, iti zambeste.

| TeooTeo a răspuns:

Puneti un coleg sa o intrebe love struck
bye:*

| Nicole a răspuns:

Buna, propabil te simpatizeaza si te place.

Daca sunteti prieteni poti discuta cu ea, vezi ce zice.

S-au, daca te priveste direct in ochi este un semn ca te place.

Succese in continuarewinking

Pa, pa happy

| rlk1234_3713 a răspuns:

Pai cred ca cel mai bine ar fi sa o intrebi, iar daca nu ai tupeu sa o intrebi poti afla daca se da pe langa tine, daca iti ia apareareadaca vorbeste frumos despr tine in fata celorlalti si daca se intampla asta intrebo daca vrea sa fie cu tine! Succesbig grinD funda plzz?

| P1nk1xD a răspuns:

batting eyelashes Ar trebuii sa vorbesti cu ea! Mai mult. sau sa ii dai atentie mai multa ca altor fete pentru a vedea daca si ea iti da mai multa atentie decat altor baieti.happy Si comporta-te obisnuit si fi tu insuti! Asta le place fetelor.;* Bafta!