| Th3AbSinTh3 a întrebat:

O fetita de a 6. a ma dispera
ce faci ce faci...
eu n.am nicio treaba cu ea, nu stiu cum sa scap de ea

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i sa te lase impace daca nu vrea sa o duci la parintii ei si sa-i zici lu' tac-su ca ii arde de sex-an bich.

| oanard174 a răspuns:

E si ea mica.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru oanard174):

Si nu poate sa.i ia si ea pe aia mici waiting

| oanard174 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Probabil ii plac astia mai mari.

| Evanjollyne a răspuns:

E si ea mica.cat are maxim 12 ani...Ce vrei si tu acum? Te place, si nu stie cum sa-ti arate decat sacaidu-te poate, poate ai sa vorbesti cu ea...

| WeAreYoung a răspuns:

Pai dai de inteles ca nu o placi, insa nu fi prea dur cu ea si mie mi-s-a intamplat sa imi placa de un baiat mai mare dar eram prea timida sa vorbesc cu el asa ca in timp am uitat ca mai exista. Poti de exemplu sa pleci in lata parte cand ea vine in spre tine. sau chesti din astea.