| LoOvE a întrebat:

O fisa de lectura trebuie scrisa de mana, sau scrisa si trasa la imprimanta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! În primul rând trebuie să afli ce dorește profesorul tău. În al doilea rând, trebuie să fie scrisă de mână. Cinstit, chiar dacă o copiezi, când o scrii cu mâna ta îți mai intră ceva în cap, dacă ești atent/ă. Dacă o tragi la imprimantă, nu ai să știi nimic din fișa aia. Te rog citește asta, te va ajuta mult http://www.lecturirecenzate.ro/2012/09/15/rezumatul-recenzia-referatul/

3 răspunsuri:
| Ioonela a răspuns:

Cred ca scrisa de mana ar fi cel mai bine

| FanGimnasticaArtistica a răspuns:

Scrisa de mana evident!

| Anonnymous a răspuns:

Depinde de cerintele profesorului tau. Unii isi doresc sa fie scrisa de mana, pentru a vedea daca ai citit cu adevarat sau macar ai facut ceva (nu doar copy/paste), altii vor la calculator+imprimanta, pentru ca nu inteleg scrisul de mana si nu vor sa se chinuie.