| motanu a întrebat:

O intrebare nostimahee hee : cum ar fi lumea daca
nu ar exista blugi? de cateva zile imi pun intrebarea asta si m-am gandit sa ca intreb si pe voihee hee.

Răspuns Câştigător
| Alina_9354 a răspuns:

Pai multe firme gen Calvin Klein nu ar mai exista iar noi aratam ca niste pinguini cu pantaloni din diferite materialelaughing

11 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

:Olaughing) nu mai cobi mahlaughing ca n`as avea ce purta laughing)
aaa gata stiu laughing) umblam faralaughing. in lenjerie doarlaughing)

| YOLO3e333 a răspuns:

Am purta altceva...

| dulcik a răspuns:

Eu cred ca lumea ar fi la fel...probabil am purta altceva

Elianna
| Elianna a răspuns:

Lumea a existat si inainte de blugi si o reziste si dupa ei! De fapt blugii au egalizat dreptul la pantaloni pentru femei si barbati, tineri sau batrani.Inainte de blugi, barbatii si femeile (unele din ele), purtau pantaloni de stofa(ca de altfel si acum), femeile purtau mai mult fuste si rochii (si erau mai feminine! Parerea mea!). Datorita epocii actuale in care graba este la ordinea zilei, blugii sunt cea mai la indemana haina pe care o avem!

| Libelle a răspuns:

Naspa...eu nu port decat blugi de fapt.

| Veve :X a răspuns:

:O cred ca am umbla doar in costum de baie laughing nu stiu thinking nu`mi pot imagina viata fara blugi :-s sau ma rog laughing poatebatting eyelashes cred ca am purta pantaloni de stofa :-& sau si mai simplu laughing :ismene laughing

viata fara blugi cred ca ar fi imposibila! parerea mea happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu vreau sa-mi imaginez.OMG ar fi groaznichee heenu as mai iesi din casalaughingsau mi-as face din alt meterial stofabig grin...

| Ana a răspuns:

O sa se gaseasca ceva frunze laughing

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Tuuui nici sa nu iti mai pui intrebari d-astea sadice:-s.Imagineaza-ti ca ai sta toata ziua in pantaloni de stofa sau in treningstraight face. Urat nu?
Deci raspunsul final : O lume fara blugi ar fi naspalaughing))
Xoxo(gossip girl) ™

| alexutza_1725 a răspuns:

Baietii ar purta fustalaughingrolling on the floor...amuzant. eu sunt fata si mai port fusta, dar baietiilaughingrolling on the floor

| soricica a răspuns:

Nu as mai iesi din casa pana cand m-as risca si as iesi in chilotilaughing