| DOar a Lui->V@lentin@<- a întrebat:

O intrebare pentru baietibig grinaca voua v'ar fi placut de o fata muult de tot si ea nu v'ar fi observat(in sensul ca nu va placea) si in plus v-ar mai fi spus si niste replici nasoale ati mai fi putut fi cu ea dupa un timp? Pt ca in acest timp ea s-a indragostit de el?
I-ati mai putea da inca o sansa? Sau ati face misto de ea? V-ati juca cu ea?
Cat mai multe pareri!happy
XoXo

4 răspunsuri:
| Miss Maddy a răspuns:

Sunt fata dar raspuns laughing:X
Eu as acceptao.cum sa facio misto de ea? Daca faci asta te batlaughing
Nu... daca s-a indragostit de tine intre timp dai o sansawinking

| pretzel a răspuns:

Sunt fata si chiar ar fi bine sa ii dai o sansa pentru ca nici unei fete nu ii place sa isi bata joc de cineva sau sa isi bata cineva joc de ea deci inseamna ca atunci cand te-a respins si te-ea jignit a facut-o pentru ca te placea...(stiu din propria experienta \ si eu am facut la felbig grin)

| andrei90tm a răspuns:

Sincer nu prea inteleg intrebarea...
deci mie imi place de A. A nu ma place pe mine si de fiecare data cand are ocazia isi bate joc de mine si de sentimentele mele. Roata se schimba si A incepe sa-si dea seama ca are dintr-o data sentimente intense pentru mine. Sa-i mai dau inca o sansa sau sa fac misto si eu de ea si sa-mi bat joc de sentimentele ei?
Asta ai vrut sa spui? Daca da asta depinde de personalitatea fiecaruia...

| F3LLy a răspuns:

Depinde... dupa acea perioada d timp poate tot iti mai place sau poate vrei sa t razbuni daca inca iti mai place asa d mult iart-o dar pune-0 sasi ceara scuze. daca nu o mai placi chiar asa d muult si simti nevoia sa t rzbuni p ea nu ii mai da nici o sansa.