| vescan7340 a întrebat:

O intrebare pentru fete cum trebuie sa te porti cu o fata ca sa te placa dau funda celei care raspunde si ma poate explica

Răspuns Câştigător
| bby a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii sa vb frumos cu eawinking apoi sa faci cesturi dragute sa ii dai o floare sau ceva de genulwinking sa ii spui vorbe dragutebatting eyelashes si sa ii spui cat de frumoasa e sau ceva de genul love struck

3 răspunsuri:
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Exact cum a scris "bby" dar, sa zicem ca sunt si de alta parere. Mie de exemplu imi plac baietii care ma fac sa rad laughing si care imi sunt alaturi si ma inveselesc cand sunt suparata si care sunt ei insisi. Mie nu-mi trebuie flori sau d-astea. Conteaza comportamentul, dar asta depinde de la fata la fata. happy

| marya a răspuns:

Grea intrebare uite eu o sa iti dau raspunsul in forma unei scheme
1) Cand esti prin preajma ei cu mai multi prieteni i9ncerca sa faci glume si din cand in cand sa zambesti si sa te uiti in ochii ei
2)Sa nu te comporti ca un "magarus" in fata ei adica sa nu o iei peste picior sau sa razi de ea fetelor nu le place astawinking
3) Cand pleci de acasa sa te dai cu putin parfum dar nu cu toneletongue
4)Sa nu uiti de freaza
5)Nu iti uita buna dispozitie fetelor nu le plac baietii morocanosi

Daca mai ai si o fata draguta si respecti ce ti-am scris mai sus eu cred 100% ca o sa cuceresti fata.
Hai mult noroc furai inima :X

| Ăi_7032 a răspuns:

A)afla ce ii place, daca aveti aceleasi preferinte, ati putea discuta despre ele
b)cand se uita la tine( chiar si fara intentie), uita-te si tu la ea si zambeste-i
c) vorbeste frumos cu ea, ajut-o
d) glumeste cu ea("CU EA" nu "DE EA")
... sper ca te-am ajutat