| almaz a întrebat:

O intrebare pentru fete, eu sunt baiet, am o mica problema...de vo luna de zile m-am certat cu prietena mea, deja am inceput a vorbi, dar asa cu limba dupa dinti cam, vreau acuma de anul nou sa-i fac un cadou, si am hotarit sa-i cadonez un papagal frumos cu banturi in casuta lui; D + un buchet de trandafiri, si cred ca si o sa fac si un portret cu o poza de-a noastra, intrebarea mea costa daca ideea cu papagal este buna sau nu, ce parere aveti...

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cea mai proasta idee, las-o sa vina ea la tine, de ce sa dai cu banii pe fereastra?

4 răspunsuri:
| Ghostplayer a răspuns:

Jjj

| BadLara a răspuns:

Un papagal de la un papagal, asta vrei să fie? Ia altceva, un parfum, o cârpă colorată ceva să pună pe ea, să vadă şi alelate zuze ce benga e ea

| almaz explică (pentru BadLara):

Mda...mai pus chiar pe ginduri....ma gindaem ca ar fi un gest frumos, dar pare ca nu-i chiar asa, tie sa-ti cadoneze un papagal nu ti-ai bucura de loc? big grin