| Andybobo a întrebat:

O intrebare pentru toti.happy Voi v-ati gandit vreodata,ca sa plecati undeva departe,sa cunoasteti o alta lume,alti prieteni, etc. Voi ati vrea sa incercati, v-ar placea?

Răspuns Câştigător
| heart11 a răspuns:

OOOO daa! Vai, cit imi doresc! M-am saturat de aglomeratia asta, de teme, de probleme (pentru unii le par neimportante insa sunt si astea probleme)! Sincer, chiar mi-as dori, dc nu?! Vreau, vreau, vreau! crying(

| Andybobo explică (pentru heart11):

Poate tu ai inteles gresit. Dar eu ma refeream, sa incepi o viata noua il alta lume,(nu europa) U.S.A. Etc.

1 răspuns: