| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare special pentru fete : la ce va uitati prima data cand vedeti un tip?
Ce apreciati la un baiat?
Ce nu va place?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu sunt si fata mai nou, apreciez comportamentul de mascul alfa nu de timid, pampalau,fricos, fizicul, inaltimea, umorul
nu-mi place falsele complimente, vrajeala, tupeu murdar, nu-mi place sa mi se ceara sa fac sex, trebuie sa fiu facuta sa imi doresc asta

48 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ray le-a nimerit perfect.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Eu l-am zis fată... deja şi-a intrat în rol, ar trebui să-mi mulțuească că l-am ajutat să îşi descopere orientarea.

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

Eşti crud.laughing

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Mai e puțin şi o cer în căsătorie... îi stă bine să fie fată.

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

Chiar se pricepe.laughing

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Acum sunt curios dacă mai are acceaşi parere despre femei... că îs c@rve şi umblă doar dupa bani.

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

Iooi, asta credea el?laughing))
Trist. straight face

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

O scot pe centură.

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

rolling on the floor)))))))).
Du-te, băi.
Nu mai fi aşa malefic.laughing

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Malefic, eu aşa îs când am o stare bună... când nu mă simt bine nici nu intru pe site.

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

Hmm, aşa rău e?

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Nu... doar că nu-mi plac plângăcioşii.

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

Presupun că asta e bine.thinking

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Asta e relativ.

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

Totul, de fapt, aproape totul e relativ.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Chiar totul e relativ...

| anonim_4396 explică (pentru PsihopatX3):

Macar ti-a dat ignore? thinking

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

Nu chiar.laughing

| PsihopatX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da clar... oare câți useri mai are cu care poate conversa?

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Da exemplu de ceva ce nu e relativ.

| anonim_4396 explică (pentru PsihopatX3):

laughing
Cei noi, cei care ii dau dreptate si... Cateva exceptii.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă acceptă faptul ca e femeie atunci ii dau pace.

| anonim_4396 explică (pentru PsihopatX3):

rolling on the floor)))))

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

Lumina nu e ceva relativ, întunericul nu e ceva relativ.
Albul e alb, negrul e negru. Nu e relativ.

Voiam să spun că şi binele, respectiv răul nu sunt relative, dar mi-am dat seama că nu aş avea dreptate. E principiul ăla "mie poate mi se pare un lucru bun, ţie poate ţi se pare acelaşi lucru rău".
Întrebarea e, cine are dreptate?laughing
Prea complicat.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Heii, eu nu am ignore de la el.smug

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Depinde de judecător.

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

Asta nu sună foarte corect.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Te-a ratat laughing.
Spune-i si tu ceva de caracterul femeilor si mai vedem noi.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Da ce e corect în lumea asta? Fiecare ne urmărim propriile interese si vedem ce e rau şi ce e bine în aşa fel încât să fie în avantajul nostru.

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

Ai dreptate, din păcate.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Dar de ce din păcate?

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

Când am zis asta m-am gândit la chestia aia cu "scopul scuza mijloacele". Oamenii se comportă ca nişte animale, doar pentru a-şi atinge propriul interes, cum spuneai tu. Mi se pare crud. Până la urmă am fost creaţi să ne ajutăm între noi, să fim buni, să încercăm să nu rănim pe cei din jurul nostru. Pff, ce vise am.laughing

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Eu de obicei rănesc primul ca să nu fiu rănit.

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

Hmm, nu e foarte ok.
Dacă persoana pe care o răneşti nu merită să fie rănită?

| anonim_4396 explică (pentru PsihopatX3):

Domina frica si lasitatea in tine. Asteapta-te sa fii ranit mai rau decat ai ranit.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Pai ma bazez pe instinct la fazele astea.

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

Nu cred că funcţionează.
Asta înseamnă să te joci cu sentimentele unei persoane ca la loterie.straight face

| PsihopatX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer am fost rănit de multe ori... eu rănesc cu simț, asta pentru a menține o distanță. Frică şi laşitate? Nu m-ai nimerit, mai mult indiferență.

| anonim_4396 explică (pentru PsihopatX3):

Te-am nimerit. Tu ai zis singur ca ranesti primul sa nu fii ranit. Teama de a nu fii ranit o ai. Ranesti cu simt nu esti indiferent nici cu victimele tale nici cu tine.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu ştiu de ce mai încerc să-ți explic, doar mi-ai citit în cărți sau am mâncat din aceeaşi farfurie... una din două. Aşa ca o ultimă idee, victimele mele nu sunt oameni care îmi vor binele... aş fi nebun să fac asta.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru Doub):

Nu mă joc cu nimeni... pur şi simplu dacă simt că o persoană are gânduri rele cu mine, o fac să păstreze distanța, sunt sincer şi foarte direct şi asta nu prea place jimănui.

| Doub a răspuns (pentru PsihopatX3):

"daca simt"- Şi cum îţi dai seama, gen "ala bala portocala"?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La casa in care sta, masina din care coboara si grosimea portofelului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fie inalt, slab dar bine facut, imbracat la costum, politicos, amabil, frumos, sa semene cu Randy Orton sau Brad Pitt. Sa fie gentleman conteaza pentru mine.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Mie îmi place să mă uit la chip asta apreciez eu (mai ales la ochi love struck )
caracterul de golan nu-mi place sau la aspect dacă are prea multe piersinguri

| onuticuta200312 a răspuns:

Aspectul fizic!

| Domnuleeeeu a răspuns:

De obicei ma uit la culoarea ochilor,a parului,inaltimea...
Apreciez cand un baiat e pervers, cand trebuie si cu masura, cand e romantic, sincer, un baiat in care poti avea incredere.

| Daniela9590 a răspuns:

Sa nu fie pensat excesiv, adica sa nu arate ca si cum cineva si.a batut joc de ellaughing cand vad chestia asta mi se taie.