| mmeee79 a întrebat:

O intrebare: va plac telenovelele?laughing

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma uitam cand eram mai mica la Rebelde. A fost prima si ultima telenovela la care m-am uitat, foarte reusita de altfelhappy

| Nicoleta a răspuns:

Nu spun nici da nici nu pentru ca nu ma uit.

| NewSummer2013 a răspuns:

Si da si nu,

depinde de telenovelawinking

| Ana a răspuns:

Nu-mi plac

| BellsC a răspuns:

Da.
Cel mai mult Mi pecado, Iubire si onoare si Cealalta fata a Analiei.
Erau frumoase si astea cu adolescentiwinking:Cameleonii, Rebelde, Saracii tineri bogati.sad

| Bubbles a răspuns:

Da, mai ales cele cu liceeni

| ladyfoarfeca a răspuns:

Da. dc nu?
Doar Iubire si onoare si Cealalta fata a Analieihappy

| Minty a răspuns:

Da.si printre cele mai frumoase au fost:Rebelde, Carita de Angel, Rosalinda, patit-o feo, Dona Barbara, La tormenta si Floarea soarelui pentru Lucia.

| Bianca_2198 a răspuns:

Da alea cu liceeni

| Jade_3751 a răspuns:

Asa si asa tie? laughing