| Dyingfetus a întrebat:

O lingura de Nutella.Fara paine sau ceva.O lingura normala de nutella luata din borcan.Cate calorii are? Doar o lingura! Chiar nu ma pot abtine, mama a cumparat un borcan de nutela si vreau macar sa gust. Puteti sa imi zici aproximativ cate calorii sunt intr-o lingura doar? DUNSA

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Daca chiar iti e pofta ar trebui sa mananci.Nu stiu cate calorii are, probabil pana in 100. Dar daca vrei sa gusti, nu te abtine. Poti ca apoi sa compensezi facand vreo 50-100 de abdomene sau jumatate de ora de aerobic daca chiar te simti vinovata happy