| Romy7 a întrebat:

O lista de activitati pe care le faceti in comun cu familia si o lista de activitati individuale,,...

Răspuns Câştigător
| Lumeaîn3D a răspuns:

Cu familia:
1. Mîncătul împreună
2. Ordine prin casă
3.Vizionarea filmelor
4.Cumparaturile
5.Ne facem masaj big grin
6.Plimbări prin parc
Individual:
1. Pictura ( merg la cursuri de pictura)
2. Cîntat la ghitară şi la pian
3. Lectura
4. Învăţatul
5. Dansurile
6. Igienă corporală.e.t.c

1 răspuns:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Cu familia: mananc, merg la piata pentru diverse cumparaturi, vizionam diverse emisiuni si filme, mergem la cinema, in parc, la teatru, treburi gospodaresti etc.
Individual: caut sa ma feresc de prea muulti prieteni, sex, plimbare cu iubita, mers la scoala/liceu/facultate/serviciu, igiena corporala, mai vrei?