| Alecsandra_2069 a întrebat:

O mare problema am si euu crying. Deci m`am despartit prieten cu care aveam 6 luni si 2 saptamani si ne-am despartit din cauza lui pentru ca sa imbatat si a spus multe chesti si eu m-am suparat si el a zis ca s-a terminat intre noi daca sunt asa dar el mereu se supara pe mine... a doua zi ma injurat m-a batut si m-a facut in toate felurile si s-a dat drept un baiat cel mai bun prieten si ne-a combinat... dar incearca sa nu arate ca regreta adica mereu cand sunt cu actualu baga capu in pamant si se uita cu coada ochiului la noi si are o fata ":-

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Si care e intrebarea? Vrei sa te impaci cu el? Sa te bata de fiecare data cand se imbata sau chiar si cand nu e beat, sa te injure si alte chestii? Nu accepta asa ceva. Chiar daca tii la el, o sa iti treaca intr-o zi.

| Lime a răspuns:

1. nu inteleg nimic
2. care e intrebarea?

| Vulvatron a răspuns:

Asa, si? laughing cu ce te putem ajuta

| Eღilia62 a răspuns:

N-am inteles cine te-a cuplat cu cine si care e intrebarea.

| romaniidinafaratarii a răspuns:

Nu am prea inteles...fostul te-a facut lipeala cu actualul?
tu ai dori sa revi la bataie?
ce simti pentru actualul care te-a fost impins in brate? bai bine poate era o pauza si singura saiti cauti jumatatea...mai pe larg?
cu respect din austria
mess: romaniidinafaratarii

| Alecsandra_2069 explică:

Scuza`ti unele greseli am scris repede...