| nuamnuvreau a întrebat:

O melodie pe care pe mine ma binedispune: http://www.youtube.com/watch?v=ugw-sz6ZIGk. Sunt constienta de faptul ca nu tuturor le va placea melodia dar va rog macar dati pe mut si uitati-va la versuri:)Mi se par amuzante dar si adevarate.Adica ce-i drept viata trebuie traita de tine pana iti gasesti sufletul pereche. Din momentul ala traieste si el pentru tine.Si in ceva adevarat: dragostea te pune la pamant. Ok poate nu mereu dar chiar si atunci cand iti da aripi se gaseste un nesuferit care sa ti le taie=)). Acum vorbind serios ce parere aveti(si despre melodie si despre chestia cu "Love's gonna get you down")?:D

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ma indispune
ma enerveaza
e prea sonora
dar e ceva adevar in ea

| lol1232 a răspuns:

WooW super mel big grin

| nuamnuvreau explică:

Maiu inca o data nu sunt idiotiwinkingSunt handicapati urati cum vrei tu sa ii faci dar nu poti sa zici ca sunt idiotiwinkingSi nu ma gandisem la ei...pana acumstraight face

| Alexandra_3484 a răspuns:

E draguta, dat fiind ca nu's fana Mika. Ii dau LIKE!

| maiu a răspuns:

Este foarte adevarat.melodia nu e cine stie ce dar versurile sunt adevarate. Sunt un fel de advertisment. Dar doar pentru ca doi idioti(virvo si tutu) tiau facut asta nu inseamna ca toti o sa iti faca asta...Acum nu zic ca o sa fi cu unu si o sa va casatoriti doar ca nu mereu doare asa tare.Cate o data doare mai tare decat esti obisnuti cate o data nu doare deloc...