| dydy1992 a întrebat:

O metoda de presare mai buna a plantelor(ierbar) happy
Fundaaaa! love struck

Răspuns Câştigător
| dannyfiba a răspuns:

Eu stiu ca se punea intr-o carte mai groasa si o lasa-i acolo cu o greutate pe carte bine pui niste foi unde pui inc arte ast sub plata cat si deasupra sa nu strici cartea pentru ca este pacat de ea sa o strici ci fara sa nu o fi citit-o macar odata "conteaza acum despre ce care este vorbalaughing

1 răspuns:
| misuletss a răspuns:

Poti sa le pui intr-o batista si apoi sa presezi usor cu masina de calcat pe ele dar nu prea mult sper ca ti-am fost de ajutor funda?