| MeOrYoU a întrebat:

O mica intrebare, ce varsta e potrivita pentru un baiat sa se dezvirgineze?, sau daca o faci prea devreme e vreo problema(15 ani)? Eu zic ca 16 CM... nu am probleme la capitolu asta nu? Daca nu ce varsata e potrivita, si fata trebuie sa nu mai fie nici ea virgina? straight face. Are ceva daca e?

Răspuns Câştigător
| alina_1454 a răspuns:

Parerea mea este urmatoarea:nu cred ca ar exista vreo varsta potrivita,cand simti tu asta,cand stii ce metode sa folosesti pentru a preveni o sarcina, sau te risti, i concluzie cand te simti pregatit/a