| ea_2165 a întrebat:

O parere! Am fata ovala, parul ondulat. Cum sa iti fac parul la banchet? daca mi-l intind in urmatoarea ora mi se increteste? si nu vreau sa mi-l las desfacut si cret. vaaa rooog! :-

2 răspunsuri:
| Mirela a răspuns:

Depinde cu ce fel de placa ti-l faciwinkingdu-te la un salon si cei de acolo sigur au o placa performanta happy si iti v-a sta bine love struck, dar daca nu vrei sa arunci banii pe saloane si ai placa de indfreptat acasa las-o mai mult timp la incalzit si da-o la cea mai mare temperatura.

| madaluhsha a răspuns:

Buna, cum a zis si "copilu':x" ti-l poti indrepta, dar ar fi o idee sa-ti faci un coc cu ai multe agrafe daca il ai lung:x si uite aici un site unde iti poti gasi ceva ce ai putea sa-ti faci http://extrememakeup.blogspot.com/......scurt.html sigur vei arata ca o printesa. Distractie placuta la banchet:)