| Sven a întrebat:

O parere despre " telefonia mobila : avantaje si dezavantaje "?

Eu cred ca in zilele noastre aproape oricine are in buzunarul de la haina sau de la pantaloni un telefon mobil.
Telefonul mobil aduce omului foarte multe avantaje, caci este in timp real in contact cu prieteni sau oameni de afaceri.

Voi ce credeti, astept pareri! happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E necesar, eu il folosesc daca am vreo problema si trebuie sa imi sun parintii, poti suna si la 112 daca esti intr-o belea mare deci e foarte necesar.

| NarcisTheBestForever a răspuns:

Telefonul este foarte uitil in zilele noastre de exemplu daca cineva ar avea o problema medicala dupa ce am suna la salvare sau hoti ne jefuiesc casa cum anuntam politi. Dar are si multe dezavantaje de exemplu radiatile pe care le emite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da