| Lolita1130 a întrebat:

O persoana timida poate devenii actrita?

Răspuns Câştigător
| mileylove a răspuns:

Eu zic ca oricine poate fi orice vrea nu conteaza cum e.asa cum un rrom sarac de la marginea drumului poate deveni un manelist bogat asa poti si tu deveni actrita.si app si eu sunt timida si vreau sa ma fac regizor de film.si mie imi spun oamenii ca nu am cum dar vreau sa le demonstrez ca pot ca sa-i las cu gura cascata.asa poti si tu. poate cine stie? intr-o buna zi am putea colabora la un film impreuna.winking

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca invinge timiditatea da.

| Danyel a răspuns:

Normal. Timiditatea se poate depasi.

| puffika a răspuns:

Da!
Ia exemplu de la Kristen Steward! Stiu ca era foarte timida si ca avea un caracter antisocial nu ii placea scoala.Si totusi a ajuns actrita.
Oricum daca ai talent ai sa ajungi departe si nu te lua dupa comntariile rautacioase.
Bye!