| marian19954321 a întrebat:

O plac pe o fata si nu stiu ce complimente sa ii mai fac sa se simta bine si sa o 'cuceresc'!
-Cele mai frumoase complimente primesc FUNDA

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu e nevoie, daca arati bine si atragi, va da semnale ca te place si vei merge la sigur, tu doar comporta-te normal fara complimente exagerate ca pari penibil.

Daca nu te place, poti sa zici orice, ca tot degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi să no scapi inainte s-o cuceresti. Complimentele nemeritate dau in lingușeală.

| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Iti dau un sfat prietenesc, nu i fa complimente unei fete cu care nu esti împreună sau nu ai o relatie cu ea, acest lucru transmite semnalul că te a câștigat prea ușor, si va încerca să te evite cu cat mai mult posibil. Nu trebuie să i dai de inteles chiar asa usor ca o placi, trebuie să i arăți ca nu esti ușor de castigat. Comporta te normal, si nu i fa multe complimente, ca i frumoasa ca nu stiu ce, are si ea oglindă ce pana mea. Vede si ea cum e. Tu trebuie să te diferentiezi de ceilalți băieți cu care mai conversează, si sa te faca special, fapt pentru care să te caute ea, nu tu. Mult succes, si hai cu date uwinking