| antonella_5557 a întrebat:

O prietena de-a mea a fost cu un baiat timp de 6 luni si s au despartit ...se iubesc in continuare dar el nu vrea sa recunoasca adevarul si ea a inceput sa l ignore, imi puteti spune va rog niste moduri prin care ea sa l faca sa se enerveze cu indiferenta ei fata de el cum sunt alea ca de exemplu se loveste de el si zice ca oare de ce s-a lovit ca ea nu vede pe nimeni

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eu sunt cam in aceeasi situatielaughing. Si el se baga in seamalaughing Mai aveam 1 cm si ne ciocneam si el zice "pardon", zimbind siretlaughing si am mers mai departe...nu l-am bagat in seama...si a doua oara a facut la felrolling on the floor si atunci nu am mai rezistat si i-am zis ca nu l-am atins.bla blachatterbox ca si cum sa ma lase in pace, dar eu de abia asteptam sa ma bage in seamarolling on the floor). Acum de fiecare data cand dam unul de altul in zice pardonrolling on the floor). Si crede-ma! Indiferenta chiar doare.

| monyk a răspuns:

Buna, cel mai bine sa il ignore total, sa se dea la alti baieti, nici sa nu se uite la el, sa treaca pe langa el ca si cum nu ar fi...

| marsy a răspuns:

Absurd. fa-le o intilnire la amindoi in acelasi timp. sh lasa-i singuri. si sa se impace. sa nu mai piarda timpul tongue

| mada12 a răspuns:

Foarte bine... spune-i sa continue asa...sa nu il bage in seama si seara sa planga dupa el.nu vorbi tu in numele prietenei tale... ea sufera si tu nu sti...in loc sa ii faca in ciuda ar trebui sa il faca sa recunoasca... voi nici nu va dati seama cum trece iubirea pe langa voi

| AdeLina a răspuns:

Daca il iubeste de ce vrea sa il faca sa sufere? Nu vad ce satisfactie i-ar aduce ei daca ar face ce ai spus tu mai sus... Sufera amandoi si nu rezolva nimic... Eu as sfatui-o pe prietena ta sa incerce sa reia relatia daca intr-adevar tin unul la celalalt...