| Alyna_8280 a întrebat:

O prietena de`a mea inca ii place de fostul au 3 luni de cand s`au despartit, si nah el se comporta foarte frumos cu ea, se ajuta unu pe altu cand au nevoie, intre ei au ramas o relatie f frumoasa, una de invidiat, dar faza e ca mai sunt si indiferenti unu cu altu, dar ea vrea sa-i arate ca`l place, sau nu stiu sa-i bata un apropou ca ar vrea sa se impace.Defapt ea are alt ceva in capwhistling, dar nici nu stie daca o place fostul, dar vrea sa-l faca sa se indragosteasca din nou de ea, si dupa aia o sa-i zica lu`fostul sa se impace...fie deja is vise, deci aveti ceva idei? printr`un mesaj, dar mai bine ar fi fata in fata pentru ca asa nu mai are ce sa nege dar cum, pls dati`va cu parerea! v-am pupat

1 răspuns:
| thealchemist a răspuns:

Dragostea nu are pauze, sau indoieli, de tipul "daca as crede ca ma iubesti te-as iubi si eu". deci ori impreuna, ori separat. iar cum o fi nu e treaba ta, ci a lor. trebuie sa taie coada pisicii odata, singuri, cu drepturile si responsabilitatile care vin de aici.